O ľudoch pre ľudí

Hokej náš každodenný

Miroslav Brunner
15. mája 2016

               Každý rok o takom to čase sa nejako viac, aj tí ktorých hokej nie až tak zaujíma, vyjadrujeme k hokejovému dianiu. Majstrovstvá sveta nás priťahujú. Niekedy nám prinesú radosť, inokedy sklamanie. Tento rok však vnímam špecificky. Toľko negatívnej energie, očakávaní zlyhania som už dávno v nejakej konkrétnej veci, vyjmúc politiku, nezažil. Namiesto držania palcov hľadáme príčiny prehier, dokonca veľa z nás si ich želá.

               Moja viera hovorí, že každá myšlienka má svoju energiu, ktorá následne ovplyvňuje všetko vo vesmíre. Aj ja si viem predstaviť zmeny v “ hokejovom svete „, dokonca ich vnímam. Vôbec si nemyslím, že naša liga je „nulová“.

             Práve naopak už dávno som sa tak športovo nezabavil ako pri sledovaní niektorých zápasov našej hokejovej ligy. Uznávam, vec názoru. Vidím pozitívny náboj. A o tom to je. Som hlboko presvedčený, že ani hráči čo sa zúčastnili bojkotu neželajú svojim kolegom v hokejovom zbroji nič zlé. Práve naopak.

             Pán Handzuš, hokejista svetového formátu si iste neželá, len preto aby nastali zmeny, prehry nášho národného mužstva. Preto si ich neželajme ani my, za žiadnu cenu. ako sa môže hrať hráčovi o ktorom dopredu povieme, že mu neprajeme a hľadáme len chyby. Prajem nášmu výberu len to najlepšie. A prajme si to všetci, lebo potom vytvárame pozitívnu energiu a nie naopak.

ZAMYSLIME SA !!!!

O migrácií tak ako sa hovoriť má
Vypočujte si kliknutím na link: Šéf migračného úradu: Liekom na nelegálnu migrác...
Hlas zdravého rozumu
Keď niekto rozmýšľa aj srdcom. https://www.europarl.europa.eu/plenary/sk/vod.htm...
Michail Sergejevič Gorbačov
V týchto dňoch svet prišiel o veľkého človeka. Ja osobne o človeka s ktorým bola...
Keď je potrebné počúvať názory, diskutovať a myslieť.
Dnes, keď strácam nádej v ľudstvo. Keď mám dojem, že žijem obklopený tuposťou. K...
Žijeme spolu na našej Zemi
Sledujeme vyhlásenia politikov, ktorý sú poväčšinou v priamom napojení na busine...
Nezabudnime – Zamyslime sa!
Európska komisia – Vyhlásenie Európsky pamätný deň rómskeho holo...
%d blogerom sa páči toto: