spoločnosť

Hokej náš každodenný

               Každý rok o takom to čase sa nejako viac, aj tí ktorých hokej nie až tak zaujíma, vyjadrujeme k hokejovému dianiu. Majstrovstvá sveta nás priťahujú. Niekedy nám prinesú radosť, inokedy sklamanie. Tento rok však vnímam špecificky. Toľko negatívnej energie, očakávaní zlyhania som už dávno v nejakej konkrétnej veci, vyjmúc politiku, nezažil. Namiesto držania palcov hľadáme príčiny prehier, dokonca veľa z nás si ich želá.

               Moja viera hovorí, že každá myšlienka má svoju energiu, ktorá následne ovplyvňuje všetko vo vesmíre. Aj ja si viem predstaviť zmeny v ” hokejovom svete “, dokonca ich vnímam. Vôbec si nemyslím, že naša liga je “nulová”.

             Práve naopak už dávno som sa tak športovo nezabavil ako pri sledovaní niektorých zápasov našej hokejovej ligy. Uznávam, vec názoru. Vidím pozitívny náboj. A o tom to je. Som hlboko presvedčený, že ani hráči čo sa zúčastnili bojkotu neželajú svojim kolegom v hokejovom zbroji nič zlé. Práve naopak.

             Pán Handzuš, hokejista svetového formátu si iste neželá, len preto aby nastali zmeny, prehry nášho národného mužstva. Preto si ich neželajme ani my, za žiadnu cenu. ako sa môže hrať hráčovi o ktorom dopredu povieme, že mu neprajeme a hľadáme len chyby. Prajem nášmu výberu len to najlepšie. A prajme si to všetci, lebo potom vytvárame pozitívnu energiu a nie naopak.

ZAMYSLIME SA !!!!

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.