O ľudoch pre ľudí

Hokej náš každodenný

Miroslav Brunner
15. mája 2016

               Každý rok o takom to čase sa nejako viac, aj tí ktorých hokej nie až tak zaujíma, vyjadrujeme k hokejovému dianiu. Majstrovstvá sveta nás priťahujú. Niekedy nám prinesú radosť, inokedy sklamanie. Tento rok však vnímam špecificky. Toľko negatívnej energie, očakávaní zlyhania som už dávno v nejakej konkrétnej veci, vyjmúc politiku, nezažil. Namiesto držania palcov hľadáme príčiny prehier, dokonca veľa z nás si ich želá.

               Moja viera hovorí, že každá myšlienka má svoju energiu, ktorá následne ovplyvňuje všetko vo vesmíre. Aj ja si viem predstaviť zmeny v “ hokejovom svete „, dokonca ich vnímam. Vôbec si nemyslím, že naša liga je „nulová“.

             Práve naopak už dávno som sa tak športovo nezabavil ako pri sledovaní niektorých zápasov našej hokejovej ligy. Uznávam, vec názoru. Vidím pozitívny náboj. A o tom to je. Som hlboko presvedčený, že ani hráči čo sa zúčastnili bojkotu neželajú svojim kolegom v hokejovom zbroji nič zlé. Práve naopak.

             Pán Handzuš, hokejista svetového formátu si iste neželá, len preto aby nastali zmeny, prehry nášho národného mužstva. Preto si ich neželajme ani my, za žiadnu cenu. ako sa môže hrať hráčovi o ktorom dopredu povieme, že mu neprajeme a hľadáme len chyby. Prajem nášmu výberu len to najlepšie. A prajme si to všetci, lebo potom vytvárame pozitívnu energiu a nie naopak.

ZAMYSLIME SA !!!!

Žijeme spolu na našej Zemi
Sledujeme vyhlásenia politikov, ktorý sú poväčšinou v priamom napojení na busine...
Nezabudnime – Zamyslime sa!
Európska komisia – Vyhlásenie Európsky pamätný deň rómskeho holo...
Konferencia o budúcnosti Európy / Deň Európy 2021
Dnes, keď si pripomíname „Deň Európy“ začala oficiálne Konferencia o...
Kroky a krôčiky 18 – miesto pre ľudí
Singapúr stavia ultramodernú štvrť. Autá jazdiace pod zemou, odsávanie odpadkov ...
Som za 10. diel – všetci za jedného
Európska komisia – Tlačová správa Globálna reakcia na koronavírus: EIB a K...
Kroky a krôčiky 17
Bádanie, objavovanie. Sen nás mnohých. Posúva ľudstvo vpred. Jedným z ľudí, ktor...
%d blogerom sa páči toto: